>

Де в Одесі обмежать рух в День міста

Цьогоріч в Одесі святкові заходи до Дня міста триватимуть з 30 серпня по 5 вересня.

Основні заходи з відзначення Дня міста відбудуться 2 вересня. Наймасштабнішою і видовищною подією Дня міста стане гала-концерт на Потьомкінських сходах.

У зв’язку з проведенням святкових заходів, приурочених Дню міста, у центральній частині Одеси вводяться тимчасові зміни, які стосуються руху автотранспорту і паркування.

З 21.00 1 вересня до 13.00 2 вересня ділянку вулиці Ланжеронівської ріг вулиці Пушкінської буде звільнено від транспорту на час встановлення і урочистого відкриття зірок на Алеї Зірок міста.

З 09.00 до 13.00 2 вересня рух автотранспорту на розі вулиць Ланжеронівської і Пушкінської буде закрито на період проведення церемонії урочистого відкриття нових імен на Алеї Зірок.

З 17.00 2 вересня до 00.00 3 вересня у зв’язку з проведенням гала-концерту на Потьомкінських сходів буде закрито рух автотранспорту:
— вул. Приморською (від Військового узвозу до Польського узвозу);
— Карантинним узвозом (від вул. Канатної до Польського узвозу);
— вул. Леха Качинського (від вул. Грецької до вул. Дерибасівської);
— Польським узвозом (від вул. Буніна до вул. Приморської);
— вул. Пушкінською (від вул. Грецької до вул. Ланжеронівської);
— вул. Рішельєвською (від вул. Грецької до вул. Ланжеронівської).
У зв’язку з проведенням монтажу і демонтажу сцени до 18.00 4 вересня тимчасово обмежено рух автотранспорту до в’їзду на естакаду Морського вокзалу.
З 13:00 2 вересня до 00.00 3 вересня буде заборонено в’їзд автотранспорту на естакаду Морського вокзалу, крім службового транспорту організаторів та учасників гала-концерту.

Поделиться статьей в социальных сетях: