>

Де живе Вогняний Півень?

Вогняний Півень

Нещодавно «Народна думка» писала про те, що, нарешті, встановлено місце знаходження одеської резиденції Святого Миколая. Ним виявився Савранський район нашої області.

Але на цьому передноворічні пошуки не закінчились. Адже, згідно зі Східним календарем, на зміну амбітній Вогняній Мавпі, прийде знак, який обіцяє бути успішнішим та таким, що більше запам’ятовується. Отже, 2017 – це рік Вогняного Півня.

«Народній думці» також вдалось встановити місце проживання Вогняного Півня. Його куряче царство знаходиться в Татарбунарському районі Одеської області. Так-так, саме царство, бо живе він там не один, а в оточенні гарнесеньких курочок породи «Сріблясті», які несуть йому золоті яйця.

Не хотілося б в ці святкові та такі ліричні дні говорити про політику, але все ж скажемо, зовсім трохи. Куряче царство Вогняного Півня чимось нагадує український парламент. Ті кури чомусь метушаться постійно, галасують. Цим вони чимось трохи схожі з нашою Верховною Радою. Але на відміну від неї, у них завжди, кожного дня, на виході результат їхньої метушні – яйця. А з яйцями, як відомо, можна зробити багато корисних справ. Наприклад: вигріти в інкубаторі курчат, з’їсти (варені, смажені або омлет), та, в кінці-кінців, закидати ними політичних опонентів.

В Раді з результатом роботи депутатів справи йдуть значно гірше. Необхідні закони приймають інколи, а поміж тим, недоторкані товчуть один одному «фейси», перебігають з однієї фракції до іншої, ходять з вилами на роботу, а бюджет країни приймають виключно вночі – щоб ніхто не бачив.

Та все ж, віримо, що в 2017 році ми усі будемо, нарешті, ЖИТИ ПО-НОВОМУ, як нам і обіцяли. А робота народних обранців усіх гілок влади, від сільського голови до президента, буде по-справжньому кипіти, як у Вогняного Півня, куряче царство якого ви можете побачити НИЖЧЕ НА ВІДЕО.

ВІТАЄМО УСІХ З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ 2017 РОКОМ!

Поделиться статьей в социальных сетях: