>

У Великій Михайлівці відзначили День Державного Прапора

День Державного Прапора

23 серпня 2016 року о 10 годині ранку на центральній площі Великої Михайлівки відбулося святкове дійство з нагоди Дня Прапора України, в якому взяли участь голова районної ради Катерина Лаптієнко, голова районної державної адміністрації Володимир Слідзюк, голова Великомихайлівської селищної (об’єднаної) громади Тетяна Жарська, представники організацій та підприємств району, найменші  українці селища — вихованці дитячого садочку «Сонечко» та просто мешканці Великої Михайлівки.

Розпочалося все, під оплески присутніх, із зустрічі велосипедистів з прапорами України.  Спортсмени виїхали одночасно назустріч один одному з південного та північного кордонів району та зустрілися о 10 годині на центральній площі.

Ведуча свята привітала всіх зі святом та надала слово голові Великомихайлівської об’єднаної громади. Тетяна Жарська поздоровила всіх присутніх з Днем Державного Прапора та побажала всім здоров’я, злагоди та миру на нашій квітучій Україні.

Потім під звуки гімну України учасник бойових дій в АТО О. Трофімов та маленька україночка підняли Державний Прапор України.

Насамкінець в небо на повітряних кульках було запущено Прапор України.

Поделиться статьей в социальных сетях: