>

День пам’яті катастрофи: ті, хто відійшов у вічність, залишаються навічно у наших серцях…

У Великій Михайлівці сьогодні, 14 грудня 2016 року, відбувся мітинг присвячений пам’яті  учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС. На центральній площі селища зібралися представники різних організацій та підприємств району. Почесною ходою, на чолі з головою районної державної адміністрації та головою Великомихайлівської селищної ради ( об’єднаної громади)  колона пішла до пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської  катастрофи.

Перед присутніми виступили голова районної державної адміністрації Володимир Слідзюк та директор історико-краєзнавчоготмузею Великомихайлівського районного будинку культури Олександр Долгов, які зазначили,що минуло 24 роки від дня великого і незгасаючого лиха – Чорнобильської катастрофи, яка одразу набула глобального характеру. Чорнобиль залишив незагоєну рану на землі України і в серці її народу.

v2

Так судилося, що саме ліквідатори першими взяли на себе цей хрест – приборкання радіаційної стихії, щоб ціною свого життя і здоров’я захистити рідну землю і весь народ.

«Ми низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які 24 роки тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, — звучали слова подяки під час церемонії.-  І ці люди – справжні герої, які на все  життя стали нам рідними і близькими. А ті, хто відійшов у вічність, залишаються навічно у наших серцях».

Хвилиною мовчання  вшанували пам’ять померлих Чорнобильців району.

Потім до підніжжя пам’ятника учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС були покладені квіти.

Поделиться статьей в социальных сетях: