>

День рятівника

День рятівника

14 вересня 2016 р. голова Березівської районної ради Віталій Леонідович Мосійчук привітав керівництво і колектив Березівського відділення ГУ ДСНС України в Одеській області з Днем рятівника.

Це свято відзначається в Україні щорічно 17 вересня. Встановлене 12 вересня 2008 року указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

День рятівника святкують працівники: аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

На урочистих зборах Віталій Леонідович привітав рятівників з професійним святом і вручив почесні грамоти. За сумлінну працю, професійне виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди Дня рятівника грамоти отримали диспетчери ДПРЧ-15:

  •  Тетяна Гарбуз,
  • Оксана Живодьорова,
  • Валентина Маркевич,
  • пожежник Микола Щерба, начальник караулу Максим Бойко,
  • начальник пожежної команди Розквітівської ОТГ Олександр Хмельниченко.

Начальник Березівського міжрайонного сектору ГУ ДСНС, підполковник служби цивільного захисту Олександр Блінов ознайомив В.Л.Мосійчука з ходом ремонтних робіт, що нині тривають в частині.

День рятівника - 2

Поделиться статьей в социальных сетях: