>

День села в Скосарівці Миколаївського району

День села - Скосарівка

21 жовтня відбулись святкові заходи до Дня села Скосарівка. В оновленому, відремонтованому, святково прибраному залі сільського будинку культури зібрались жителі села від малого до найстаршого. Працівники культури та учасники художньої самодіяльності підготували для односельчан концертну програму.

Захід розпочався під звучання Державного Гімну України.

Ведучі свята запросили до слова голову Миколаївської районної державної адміністрації Л.А.Висоцьку. Лариса Адольфівна привітала присутніх зі святом та відзначила, що Скосарівка завжди славилась гарними трударями і ті традиції, які склались в минулому продовжуються і сьогодні. Завзято працюють хлібороби, збирають гарні врожаї. Лариса Адольфівна звернула увагу, що в селі багато молоді та дітей, а це показник того, що село процвітає. Користуючись нагодою, висловила подяку матері загиблого учасника АТО Калашник Любові Пилипівни за виховання чудового сина. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого воїна Калашника Олександра Вікторовича.

Також Лариса Адольфівна відзначила педагогічний колектив Скосарівського НВК та вручила його директору Чеченіну Сергію Олександровичу святкові подарунки для учнів. Господарі свята, в свою чергу, за традицією, зустріли голову райдержадміністрації святковим короваєм.

Скосарівський сільський голова Марцинковський А. В. теж звернувся з привітаннями до громади. Анатолій Володимирович подякував односельчанам за добрі справи та побажав і надалі всім разом розбудовувати рідне село. Також сільський голова урочисто привітав учасника АТО Кушнір Віктора Васильовича, який відслужив в зоні АТО 2 роки, та вручив йому від імені командування військової частини медаль «Учасник бойових дій».

Далі у програмі свята вітали наймолодших та найстарших жителів, родини, які відсвяткували «золоте весілля», багатодітні родини, воїнів, які приймали участь у антитерористичній операції на Сході України, а також найкращих господарів. Приїхали привітати і жителів Скосарівки і сусіди з Андрієво-Іванівки. Неабияк порадували гостей свята своїми запальними виступами Педан Наталя, Дзюбенко Олександр, Кошкун Аліна, Вокальна група «Оксамит», Сергій Полянський та Оксана Муленко, Ірина Вальчуковська та Світлана Тузенко, Танцювальний колектив «Дивосвіт»,Гайдай Наталя, Дулгер Галина, Стеценко Ірина, Черненко Лариса,Ткачук Альона, Юрко Павло, Григор’єва Тетяна.

А на завершення свята всі бажаючі мали змогу пригоститись козацькою кашею, гарячим чаєм та побачити видовищний феєрверк.

Поделиться статьей в социальных сетях: