>

День Соборності у Татарбунарах відзначали у теплій атмосфері

День Соборності України - Татарбунари

У Татарбунарах з нагоди святкування Дня Соборності в Будинку дитячої творчості відбулися урочисті збори. З привітальним словом виступила керівник апарату Татарбунарської РДА Мирослава Коваль. Вона зауважила, що ідея соборності була однією з найзаповітніших мрій українців, протягом довгих років, її обґрунтовували у своїх працях визначні мислителі та діячі XIX сторіччя.

«Безсумнівно, ідея соборності особливо актуальна у теперішній час, адже на всіх нас лежить величезна відповідальність – вистояти й утримати наші соборність і незалежність», − продовжила вона та побажала усім присутнім миру, злагоди, сил та натхнення, успіхів в роботі на благо нашої Вітчизни.

За особистий внесок в розбудову незалежної, соціальної та демократичної держави, за значний внесок в розвиток району, виховання у молоді національної гідності та до Дня Соборності України кращим представникам району були вручені спільні грамоти від Татарбунарської РДА та районної ради.

Голова районної ради та керівник апарату Татарбунарської РДА з великим задоволенням привітали та побажали всього найкращого: 

  • День Соборності України - Татарбунари-1Панчевій Валентині Іванівні − вчителю початкових класів Дмитрівської ЗОШ I-III ст., переможцю районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року − 2017» в номінації «Початкова освіта»;
  • Кравченко Христині, вчителю біології Лиманської ЗОШ I-III ст. − ДНЗ, абсолютному переможцю районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року − 2017»;
  • Мукієнко Віталію − члену громадської ради при Татарбунарській РДА, капелану, волонтеру;
  • Рацькому Роману − учаснику АТО, старшому солдату;
  • Стояновій Тетяні − директору Татарбунарської централізованої бібліотечної системи; Чуприні Миколі − учаснику АТО, солдату;
  • Щегольковій Валентині − самодіяльному композитору-аматору, автору пісень.

Свої привітання в танцях та піснях висловили дитячий танцювальний ансамбль «Dance World» під керівництвом Вікторії Павлової, вокальний ансамбль «Приморська перлина», солісти районного Будинку культури Наталія Друговіна, Вікторія Мукієнко, Андрій Чияченко, Олександа Доброва та інші.

Як відомо, День Соборності України – державне свято, яке відзначається 22 січня. Воно було встановлено відповідно до указу Президента України №42/99 від 21 січня 1999 року, в честь дня проголошення в 1919 році Акту злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західної-Української Народної Республіки (ЗУНР) в єдину українську державу. Це державне свято символізує єдність українських земель. І хоча тогочасній владі не вдалося зберегти єдність та незалежність, Акт «Злуки» став реальним втіленням багатовікової мрії українців про вільну та суверенну державу.

Єфросинія МУКІЄНКО

Поделиться статьей в социальных сетях: