>

Депутат облради Олександр Остапенко став новообраним президентом Федерації волейболу Одещини

президент Федерації волейболу Одеської області - Олександр ОСТАПЕНКО

Волейбол області отримав практично новий подих. До цього велися перемовини, аналізувалася ситуація, та було вирішено , що треба кардинально змінювати  підхід до розвитку цього виду спорту . Для цього вже зроблено певні кроки, і обрано нового президента Федерації волейболу Одеської області.

Ним став депутат Одеської облради Олександр Остапенко.

президент Федерації волейболу Одеської області - Олександр ОСТАПЕНКО- 1

— Насамперед ми повинні затвердити статут, фактично, новоствореної організації, щоб він повною мірою відповідав законодавству, — підкреслив Олександр ОСТАПЕНКО. — Найважливіше завдання — збереження команди майстрів «Заваір» (Березівка), яка виступає зараз у вищій лізі чемпіонату України. Для команди, яка, по суті, є аматорською, необхідно створити нормальний режим тренувань (зазвичай команда тренується 2-3 рази в тиждень — прим. авт.). І це буде зроблено на базі одного з навчальних закладів Одеси, в тому числі і для того, щоб залучити молодь.

Також необхідно включити волейбол одним з пунктів до обласного бюджету. Вирішення питання фінансування допоможе нам розвивати і популяризувати цей вид спорту.

Крім того — і я вже мав розмову на цю тему з міністром освіти України Лілією Гриневич — необхідно створити спеціалізовану школу, де б діти і вчилися, і займалися різними видами спорту, в тому числі і волейболом. Ми будемо готувати концепт такої школи, який би вписувався в концепт нової української школи. Для цього буде потрібно рік-два, але така школа дасть нам хороший приплив підростаючого покоління для команд майстрів.

Також було обрано заступників керівника ФВОО: перший віце-президент — Михайло Зотов, віце-президенти — Віктор Журавок, Володимир Левчук та Олександр Табачнюк. До складу виконкому організації, крім керівників ФВОО, увійшли Євген Бородаєнко, Костянтин Шамутін, Ольга Черкасова, Василь Задорожнюк, Андрій Спиць і Анатолій Коваленко.

Стосовно ж того, що на звітно-виборній конференції було висунуто пропозицію про будівництво нового залу, або спорткомплексу, в якому б можна було проводити змагання з волейболу різного віку, то для цього необхідно консолідувати зусилля і міської, і обласної влади. Адже для будівництва необхідно виділити землю. Можливо, буде реконструйований один з спорткомплексів, який вже існує.

Олексій КУЛАКЕВИЧ

президент Федерації волейболу Одеської області - Олександр ОСТАПЕНКО - 2президент Федерації волейболу Одеської області - Олександр ОСТАПЕНКО - 3

 

Поделиться статьей в социальных сетях: