>

Депутатська група «Спільна мета» в Татарбунарах

Депутатська група «Спільна мета» - ТатарбунариНа фото: Валентин ПЛИТА, Денис РАЦЬКИЙ, Володимир ГАЖИЙСЬКИЙ та Владислав НОСАЧЕНКО - депутати Татарбунарської міської ради, члени депутатської групи "Спільна мета"

Після останніх місцевих виборів, які відбулися в Україні в жовтні 2015 року, в Татарбунарській міській раді утворилася депутатська група «Спільна мета». Її особливість в тому, що вона об’єднала представників 7 партій, які увійшли до складу Татарбунарської міської ради. Очолює депутатську групу Володимир Гажийський.

Зараз багато хто говорить про прозорість та відкритість влади, але на ділі далеко не у всіх все виглядає саме так. Та «Спільна мета» доводить своєю роботою, що у них слово не розходиться з ділом. Підготовка та безумовне виконання бюджету міста, зустріч з виборцями, контроль та допомога в роботі комунальних підприємств — ці питання постійно стоять на порядку денному депутатів.

Але «Спільна мета» має ще й свою унікальність — ця група опікується не тільки проблемами свого міста, а також й Татарбунарського району, який має такі красоти, яких у багатьох інших просто немає. Його територія на південному сході омивається Чорним морем, берегова лінія якого розчленована озерами Сасик, Шагани, Бурнас, Алібей, Хаджидер, Карачаус, які відокремлені від моря піщаними насипами.

Територією району протікають такі річки: Когильник, Кагач, Сарата, Алкалія, Хаджидер. Більше третини морських пляжів Одещини припадає саме на Татарбунарський район. На території Татарбунарщини розташовані три курорти: Росєйка, Лебедівка і Катранка. Загальна протяжність морського берега — близько 50 км. Кількість баз відпочинку — 111.

Найважливіші природні багатства району — лікувальні грязі та сірководневі мінеральні джерела. В районі є запаси будівельного каменю (вапняку), будівельного піску.

Отже багатства Татарбунарського району вражають. Але є й проблема: недбайливе ставлення до них. Тому «Спільна мета» поставила перед собою наступні плани: процвітання свого міста, всіляке сприяння по збереженню та примноженню природних багатств свого району, поглиблена співпраця з депутатами сільських рад, популяризація туризму та відпочинку на території свого району, розвиток підприємництва.

І нехай «Спільна мета» об’єднає увесь Татарбунарський район, усіх тих, хто не байдужий до його життя.

 

Поделиться статьей в социальных сетях: