>

Деякі новорічні подробиці з приватного життя кабанчика (посмішка)

Всі якось забігались перед Новим роком. Треба скрізь встигнути: на базар, в магазин, в банк заскочити — погасити кредит, аби в Новий рік з боргами не переходити. Багато люду намагається знайти ялинку подешевше, а то вони зараз аж занадто дорогі якісь. Є й такі, що за будь-яку ціну вирішили до 31-го грудня закінчити ремонт в квартирі, який вони розпочали ще два роки тому. І якщо вони не закінчать його до того, як президент ще не підніме в телевізорі новорічного бокала з шампанським, то за народною прикметою, ремонт вони будуть продовжувати увесь наступний новий рік. Одним словом — суцільна метушня якась: хто в ліс — хто по дрова.

Тільки він один точно знав, що треба обов’язково ще зробити в останні дні старого року. Він — це сільський кабанчик, який нікому не повідомив своє ім’я, бо йшов собі сільською вулицею на дуже делікатну справу. Можна сказати — інтимну, гламурну. Тому, як справжній джентльмен, побажав залишитися невідомим, адже на нього вже чекала його подруга-красуня.

Цей кабанчик лише мовчки подивився в об’єктив камери. І по його хитрих очах стало зрозумілим, що від своїх намірів він не відмовиться, бо точно знає, що йому треба робити. Та, навіть, можна сказати — твердо переконаний в цьому. До речі, цю фразу дуже полюбляють часто повторювати політики. От тільки вони, політики, говорять багато, а роблять значно менше. А він, кабанчик, взагалі нічого не говорить, а просто робить свою чоловічу, даруйте, свинячу справу. Він усвідомлює, що від результатів його роботи значно залежить успіх з реалізації продовольчої програми в країні.

Та до чого все це? Звичайно — до побажань з новорічними святами. Бажаємо усім нам у 2017 році НАТХНЕННЯ В РОБОТІ! І особливо бажаємо цього нашим політикам, щоб вони точно знали чим їм потрібно займатися в Новому році. Як знає той, про кого згадано в цьому сюжеті.

І аби дізнатися куди йшов кабанчик — ДИВІТЬСЯ ВІДЕО, ЯКЕ НИЖЧЕ!

З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ!

Поделиться статьей в социальных сетях: