>

Деякі оздоровчі заклади Одещини незабаром можуть втратити свій статус

оздоровлення і відпочинок дітей

На оздоровлення і відпочинок дітей Одеського регіону влітку 2017 року місцевими бюджетами було передбачено 57,7 млн грн., що на 32% більше, ніж у минулому році. Про це 31 липня під час апаратної наради повідомила директор Департаменту фінансів ОДА Марина Зінченко, повідомляє прес-служба ОДА.

«Середній розмір витрат на оздоровлення однієї дитини по містах та районах області в цілому становить 876,5 грн. Лідерами по цьому показнику є місто Южне, а також Саратський, Кодимський і Березівський райони, де витрати на одну особу перевищують 4000 грн. Чисельність дітей, яких планується оздоровити у 2017 році становить близько 80 000 осіб. Серед них 4300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», — підкреслила Зінченко.

Директор Департаменту фінансів ОДА також звернула увагу на те, що велика кількість оздоровчих закладів незабаром можуть втратити свій статус через посилення Кабінетом міністрів України вимог щодо їхнього функціонування. На переконання Максима Степанова, нові вимоги цілком позитивно вплинуть на ситуацію.

«Безумовно критерії роботи оздоровчих установ повинні бути жорсткими. Адже мова йде про дітей. Усі без винятку діти повинні оздоровлюватися у нормальних для цього умовах. Особливо, коли за це платить держава», — заявив очільник області.

Поделиться статьей в социальных сетях: