>

ДФС: У ході документальних перевірок донараховано майже 66 млн грн

«Протягом січня — лютого 2019 року управлінням аудиту ГУ ДФС в Одеській області проведено 229 документальних перевірок, у тому числі 58 планових та 171 позапланових перевірок. В порівнянні з двома місяцями 2018 року кількість документальних перевірок зменшено на 23 перевірки.

При цьому зменшилася кількість планових перевірок платників податків на 48, або 45,3%, а кількість позапланових перевірок збільшилась на 25 в порівнянні з аналогічним періодом минулого року»,— проінформував начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За результатами проведених документальних перевірок донараховано узгоджених податкових зобов’язань разом з фінансовими санкціями майже 66 млн грн, що на 4,4 млн грн більше ніж у відповідному періоді 2018 року. Із донарахованих сум до бюджету надійшло 45,2 млн гривень.

За словами очільника фіскальної служби області, контрольно — перевірочна робота підрозділів аудиту спрямована на зростання надходжень до бюджету виключно за рахунок детінізації економіки. Фахівці відомства перевіряють виключно тих платників, які входять до ризикових груп, або використовують так звані «тіньові схеми».

Поделиться статьей в социальных сетях: