>

Директора згорілої «Вікторії» хочуть залишити під арештом без права на заставу

директор «Вікторії» - застава

У ці хвилини в апеляційному суді розглядається апеляційна скарга прокуратури на рішення суду першої інстанції про продовження запобіжного заходу та визначення директору «Вікторії» застави у 128 тисяч гривень.

Враховуючи тяжкість наслідків злочину – загибель трьох малолітніх дітей, визначення альтернативи не може бути виправдане станом здоров’я підозрюваного.

Більш того діючий спільний наказ Міністерства охорони здоров’я та Міністерства юстиції України визначає порядок надання медичної допомоги заарештованим та чітко регламентує, що керівництво СІЗО забезпечує направлення хворого на лікування до медичного закладу з орієнтовного переліку установ та організовує його цілодобову охорону.

Таким чином, наявність хвороби не є підставою для визначення судом альтернативи арешту, оскільки наразі зберігаються всі ризики незаконного впливу на потерпілих та свідків, переховування від органів слідства та суду тощо.

Позиція прокуратури і надалі буде принциповою та послідовною – директор дитячого закладу, підозрюваний у порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей, має перебувати під вартою без права на заставу, повідомляє прокуратура Одеської області.

Поделиться статьей в социальных сетях: