>

Директору табору «Вікторія» продовжили арешт

продовжено строк арешту директору «Вікторії»

За клопотанням прокуратури Одещини продовжено строк арешту директору «Вікторії» у зв’язку із ознайомленням учасників процесу з матеріалами справи.

У п’ятницю, 12 січня, Приморським районним судом задоволено клопотання прокуратури Одеської області про продовження строку тримання під вартою підозрюваного – директора дитячого табору «Вікторія» на 60 діб.

Вказане клопотання прокуратурою внесено у зв’язку з необхідністю надання часу сторонам процесу на ознайомлення із матеріалами завершеного досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 270 КК України (порушення правил пожежної безпеки, що спричинило загибель людей), які складають 85 томів.

Після ознайомлення учасників з матеріалами справи прокуратура Одеської області скерує обвинувальний акт до суду для його розгляду по суті.

Також триває розслідування у кримінальних провадженнях щодо службової недбалості посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування. У рамках вказаного провадження слідчими прокуратури повідомлено про підозру колишньому заступнику Одеського міського голови та посадовцю ГУ ДСНС в Одеській області.

Крім того органами поліції проводиться розслідування, у ході якого перевіряється інформація про службове підроблення під час будівництва і реконструкції дитячого табору та заволодіння коштами співробітників дитячого закладу, повідомляє прокуратура Одеської області.

Поделиться статьей в социальных сетях: