>

Дітей із Березівського притулку переведуть у інший заклад

Березівський притулок - вихованці

За зверненням волонтерів голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов доручив перевести вихованців Березівського притулку до іншого закладу. Під час апаратної наради стало відомо, що проблему не вирішено і у приміщеннях досі зберігається надмірна вологість та цвіль. В таких умовах мешкає 12 дітей різного віку, троє із них – захворіли та знаходяться у лікарні.

Березівський притулок - вихованці - 1«Приміщення потребують негайного ремонту. Відповідне доручення дав ще місяць тому. Розроблено проектно-кошторисну документацію. Дванадцять дітей будуть переведені однією групою до іншого закладу. Те, що троє дітей захворіли, неприпустимо. Впевнений, такі проблеми не можна замовчувати», — підкреслив Максим Степанов, повідомляє прес-служба ОДА.

Служба у справах дітей Одеської облдержадміністрації має до кінця дня вирішити, у який саме заклад тимчасово переведуть дітей.

Нагадаємо, 24 листопада голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов позапланово відвідав притулок у Березівському районі. Інформація волонтерів підтвердилась: умови, в яких мешкають діти, виявились неприйнятними. Служба у справах дітей Одеської облдержадміністрації неодноразово звертала увагу Березівської РДА на проблему. Однак вирішувати проблему почали лише зараз.

Раніше повідомлялось, що роботу поновила Координаційна рада з дотримання прав дитини. Перевірку дитячих притулків будуть здійснювати без попередження разом із представниками громадськості.

Березівський притулок - вихованці - 2

Поделиться статьей в социальных сетях: