>

Діти з прифронтової зони відпочинуть в Одесі

Сто дітей з Луганської та Донецької областей відпочивають в Одеському регіоні. У програмі десятиденного перебування малечі — відпочинок біля моря, розваги в аквапарку, смаколики, прогулянки містом та екскурсії. Таке дозвілля та оздоровлення дітей з прифронтової зони — ініціатива очільника Одеської області Максима Степанова, який завітав до них напередодні, повідомляє ОДА. 

«Я хочу щиро подякувати моїм колегам за те, що відгукнулися. Реалізація цієї ідеї вже другий рік поспіль стає можливою завдяки перерахуванню одноденної зарплатні працівників ОДА. Окрема подяка також бізнесменам, які допомогли в організації такого відпочинку. Ці діти мешкають там, де лунають постріли. А можливість відпочити біля моря, отримати тут найпозитивніші емоції — то є справжні ліки. Бачити малечу такими усміхненими і щасливими — справжнє щастя для нас», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Цьогоріч організатори вирішили зробити програму різноманітнішою та встановили для малечі скриньку бажань. У неї діти складають свої листи і вказують, що ще їм хотілося б побачити в Одеській області.

 

Нагадаємо, аналогічну ініціативу працівники Одеської ОДА підтримали й у 2017 році. Протягом двох тижнів в Одесі відпочивали понад 70 дітей з різних населених пунктів Луганської та Донецької областей.

Поделиться статьей в социальных сетях: