>

Діти з Великої Михайлівки чудово провели літо в «Алых парусах»

 «До скорої зустрічі!» — саме під таким гаслом відбувся прощальний вечір для дітей незахищених категорій, які відпочили протягом ІІ зміни   (з 2 липня по 22 липня 2018 року) в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку  «Алые паруса».

 

    Так непомітно пройшли дні, коли всі знову зібралися на святковому закритті табірної зміни. Діти з сумом, але з позитивними враженнями та бажанням повернутися знову, попрощалися з табором, подякувавши всім, хто з ними працював – віршиками та піснями. Усіх найкращих учасників табору було нагороджено грамотами. З другого загону  було відзначено представників Великої Михайлівки:

  • Андрущука Станіслава (за І місце в змаганнях серед шашок);
  • Шевченко Юлію (за І місце в змаганнях серед шашок); 
  • ІІ загальнокомандне місце в конкурсі «Подорож по станціям».

    Фінальним акордом свята була дискотека та смачні солодощі. Три тижні пролетіли у вирі відпочинку, розваг, дружби та виховання.

 

     Цьогоріч за кошти районного бюджету оздоровилося 27 дітей з соціально незахищених сімей. Серед них – діти учасників АТО, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти внутрішньо переміщених осіб,  а також творчі та обдаровані діти, повідомляє сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Великомихайлівської районної державної адміністрації

Поделиться статьей в социальных сетях: