>

Дітлахи Михайлівської школи-інтернату отримали подарунки від Святого Миколаю

День Святого Миколая - Михайлівська школа-інтернат

Щороку дітлахи в День Святого Миколая з нетерпінням очікують чуда. Напередодні свята діти пишуть листи зі своїми найпотаємнішими бажаннями. Вони вірять, якщо весь рік поводитися добре і бути зразковими, то Святий Миколай обов’язково принесе подарунок. Прокидаючись рано вранці, кожен малюк сподівається, що вночі до нього приходив Чудотворець з подарунками за старанність. У цей день важливу місію виконують батьки, адже на їхніх плечах лежить відповідальність за виконання бажання своєї дитини.

Особливо чекають приходу Святого Миколая дітки, які позбавлені батьківського тепла і домашнього затишку, ті, хто щиро вірить, що про них в цей день не забудуть — вихованці дитячих будинків, шкіл-інтернатів, будинків малятка. Улюблений ними свято стало приводом для проведення численних благодійних акцій, які ще раз доводять, що чужих дітей не буває.

Подарувати хвилини щастя, здійснити мрію — саме з цією метою Арцизька райдержадміністрація на чолі з Сергієм Парпуланскім вперше організувала благодійну акцію «Святий Миколай іде до дітей». Протягом двох тижнів силами небайдужих жителів району була зібрана гуманітарна допомога для вихованців Михайлівської школи-інтернату Саратського району. На жаль, в нашій країні подібних установ досить багато. Практично всі вони потребують додаткової допомоги з боку волонтерів та спонсорів. У зв’язку з відсутністю таких дитячих установ в Арцизькому районі, благодійна допомога була надана школі-інтернату з сусіднього району.

Речі, взуття, іграшки, канцтовари, оригінальні подарунки від школярів — все це активно доставлялося до Служби у справах дітей Арцизької РДА від навчальних закладів району під керівництвом відділу освіти та голови райдержадміністрації Сергія Парпуланского. Завдяки спонсорській допомозі Федора Куцарева, Михайла Лебеденко і Анатолія Попова кожній дитині був підготовлений солодкий подарунок. Дуже приємно, що жителі Арцізчіни небайдужі до долі особливих дітей, про що свідчить велика кількість гуманітарної допомоги ім. Здивував особливий підхід до даної місії юних благодійників. Так, наприклад, серед канцтоварів є зошит зі спеціальними завданнями, де новим власникам юна школярка підготувала цікаві завдання: вирішити приклади, намалювати малюнки, вивчити патріотичну пісню та багато іншого.

20 грудня представники РДА, зібравши всі подарунки, вирушили до дітей у Саратський район. Важливу допомогу отримали від депутата Арцизького міськради Степана Іванова, який надав транспорт для поїздки. Крім гуманітарної допомоги, дітям інтернату підготували ще один сюрприз: разом з представниками райдержадміністрації вітати хлопців вирушила старша група фольклорного театру «Веселка» Арцизького будинку творчості, яка подарувала дітям незабутню казку.

Вихованці будинку-інтернату разом з гостями активно брали участь в конкурсах і виконували цікаві завдання. А після святкового дійства сталося справжнє диво: до дітей прийшов сам Святий Миколай. Діти із захопленням зустріли доброго чарівника, уважно стежили за кожним його словом і рухом. Всі хлопці отримали святкові солодкі подарунки від Святого Миколая і зробили загальне фото на пам’ять.

Такі заходи надовго залишаються в пам’яті не тільки кожного вихованця інтернату, а й самих організаторів подібних акцій. Дивлячись в щасливі очі дітей, розумієш, що такі заходи повинні проводитися в усіх подібних установах, тому що кожна дитина України повинна і гідна відчувати себе потрібною та улюбленою.

Поделиться статьей в социальных сетях: