>

Для 9 будинків сімейного типу придбають житло до кінця року в Одеській області

будівлі для нових будинків сімейного типу - Сергій Колебошин

До кінця 2017 року в Одеській області буде придбано щонайменше 9 будівель для нових будинків сімейного типу. Це дозволить забезпечити новим житлом понад 40 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які наразі проживають в інтернатах та притулках. На їх закупівлю будуть виділені кошти з бюджету — йдеться про державну субвенцію у розмірі 36 мільйонів 318,8 тисяч гривень. Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин, повідомляє прес-служба ОДА.

«Всього на розгляд комісії надійшли понад 100 заявок з районів Одеської області на придбання соціального житла. Перевага віддається тим районам, в яких перебуває більше дітей на квартирному обліку. Мова йде про державну субвенцію у розмірі більше більше 36 мільйонів гривень, яка спрямована на будівництво, капітальний ремонт або реконструкцію будинків для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та створення нових будинків сімейного типу в Одеській області. Хочу підкреслити, що Кабмін виділив нашому регіону найбільшу суму субвенції серед усіх областей України», — наголосив Сергій Колебошин.

За словами Сергія Колебошина, більше всього заявок отримано від Лиманського, Татарбунарського, Білгород-Дністровського та Захарівського районів, міст Подільск та Білгород-Дністровський, а також Тузлівської та Затишанської об’єднаних територіальних громад.

Нагадаємо, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов раніше повідомляв, що цього року вже 50 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали житло в Одеській області. Для порівняння — за весь 2016-й рік власні квадратні метри отримали 18 таких дітей.

Поделиться статьей в социальных сетях: