>

Для лікування онкологічних захворювань на Одещині виділено 12,5 млн грн. на закупівлю медикаментів

В Одеській області виділено 12,5 млн грн. на закупівлю медикаментів для лікування онкологічних захворювань. Першочергово їх потребують понад 450 пацієнтів. Відповідне розпорядження підписав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Медичні препарати будуть закуплені для проведення хіміотерапії, гормонотерапії, таргетної терапії та терапії супроводупацієнтам Одеського обласного онкологічного диспансеру, повідомляє ОДА. 

«За рахунок цих коштів понад 450 пацієнтів будуть забезпечені життєво необхідними препаратами. Це ті ліки, закупівлю яких передбачає наша обласна програма «Доступна медицина 2018-2020». Також ми продовжуємо роботу з МОЗ для участі вінших програмах лікування онкозахворювань», — підкреслила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації ОксанаРокунець-Сорочан. 

Наразі вже проведено міжнародні торги та підписано договори з постачальника мимедикаментів для лікування онкологічних захворювань.

Нагадаємо, підвищення якості медичних послуг — пріоритет реалізації Стратегічного плану дій голови Одеської ОДА Максима Степанова «Розумнийрегіон». Відтак, у регіоні наразі вже повністю ліквідовано чергу на гемодіаліз.Усі 364 пацієнти з хронічною нирковою недостатністю, які потребують замісноїниркової терапії, отримають її своєчасно. Також в області планується відкриття відділення дитячої нефрології та госпітальної нефрології з реанімацією.

Поделиться статьей в социальных сетях: