>

До Чорноморська з Батумі прибуло 18 тис. пачок контрабандних цигарок

Тютюнова продукція була виявлена під час здійснення прикордонно-митного контролю судна закордонного плавання, що надійшло до Чорноморська з Батумі, повідомляє ДФС в Одеській області.

Громадянин України, який працює продавцем магазину безмитної торгівлі на зазначеному судні, декларуючи наявність товарів на складі магазину в Storehous stores declaration, заявив на 18 тис пачок цигарок менше.

За виявленим фактом складено протокол про порушення митних правил, 18 тис. пачок сига цигарок «ASHIMA LUXURI SEZE» китайського виробництва вилучено.
Їх вартість визначить товарознавча експертиза.

Ще одним протоколом про порушення митних правил завершилася невдала спроба громадянина України здійснити відправку сигарет без марок акцизного податку України та без будь-яких товаросупровідних документів.

В рамках операції «Рубіж–2018» співробітники управління протидії митним правопорушенням Одеської митниці ДФС та УСБУ в Одеській області на одному із складів поштового оператора вилучили 5 тисяч пачок сигарет «Compliment» та «Marble» іноземного виробництва.

Ринкова вартість тютюнової продукції складає 100 тис грн.

Поделиться статьей в социальных сетях: