>

До Чорноморського порту прибув балкер з першою партією південноафриканського вугілля

балкер з вугіллям

3 листопада в 20:30 в морському порту Чорноморськ ошвартувався балкер «Scythia Graeca» з першою для порту партією вугілля з Південно-Африканської Республіки. Дедвейт судна — 74133 тони, довжина — 225 м. На борту судна – більше 72 тис. тон дефіцитного вугілля антрацитової групи, призначеного для енергетичного холдингу ДТЕК, повідомляє адміністрація порту.

Вантажообробка судна здійснюється на глибоководному причалі №1трьома технологічними лініями, з одночасним вивезенням вантажу на тилові площі. Роботи виконуються за схемою: трюм-причал-склад з використанням причальних контейнерних перевантажувачів в режимі грейфера, ковшових навантажувачів «Komatsu Kawasaki», кранів-маніпуляторів «Sennebogen» та іншої колісної автотехніки. Нині ведеться відвантаження вугілля на залізничні вагони на адресу одержувача. Закінчення вантажних робіт заплановане на 07 листопада 2017 року.

Раніше Чорноморський порт успішно обробляв імпортне вугілля, у тому числі здійснював вивантаження великих суден-панамаксів дедвейтом 92 500 тон і більше. Термінали порту мають необхідний досвід роботи з цим вантажем, відповідну технологічну базу та оснащення.

Поделиться статьей в социальных сетях: