>

До Державного бюджету України спрямовано на 24% більше, ніж торік

«Протягом січня-червня 2018 року органами фіскальної служби області до Зведеного бюджету України зібрано 9,8 млрд грн податків і зборів, що на 21% більше минулорічних надходжень», — повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Він підкреслив, що добровільна сплата податків у повному розмірі сприяє подальшому економічному зростанню і, відповідно, підвищенню рівня життя в країні.


«З початку року зберігається позитивний темп росту до минулорічних надходжень за всіма бюджетоутворюючими податками», — зауважив Глеб Мілютін.

До Державного бюджету України спрямовано 4,2 млрд грн, або на 24% більше, ніж торік.

Протягом січня-червня поточного року платниками податків Одещини до Державного бюджету України сплачено 2 млрд грн податку на додану вартість (+31%), 1,1 млрд грн податку на доходи фізичних осіб (+23%), 602 млн грн податку на прибуток (+24%), 338 млн грн військового збору (+25%).

Начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін зазначив, що ефективні заходи з детінізації економіки та постійний діалог з бізнес-спільнотою є базою для подальшого зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Поделиться статьей в социальных сетях: