>

До уваги одеситів: сайт «Укрзалізниці» лежить

Про напад на сайт «Укрзалізниці»повідомив її генеральний директор Войцех Балчун.

«З усією відповідальністю і тривогою заявляю: зараз відбувається нечуване ганебне торпедування всіх наших останніх кроків, особливо у кадровій сфері. Новопризначені керівники зіткнулись з реальними погрозами фізичної сили. Ці погрози йдуть від конкретних осіб, очевидно афільованих з чиновниками з високих владних кабінетів. Наша спроба навести лад у сфері розподілу порожніх вагонів зіткнулась з жорсткою протидією старої системи»,  — написав він на своїй сторіночці у Фейсбук.

balchun

 

 

Також він відзначив. що у  хід пішли погрози, хакерські атаки на наші сервери і системи, у ці хвилини заблокована робота офіційного сайту Укрзалізниці. Все це є свідченням того, що система не збирається здаватись і не гребуватиме жодними засобами, щоб зберегти існуючий стан речей. Інформую про цю безпрецедентну ситуацію суспільство і керівника українського уряду, чия безумовна підтримка дала нам можливість розпочати реальні реформи у компанії!


«P.S. Щойно у аеропорту скасував відрядження до Відня і зустріч з керівництвом австрійської залізниці через ситуацію в УЗ», — пише пан Бальчун.

Поделиться статьей в социальных сетях: