>

До Вишиванкового фестивалю в Одесі долучилися і військові

Поранені на Сході України військові долучилися до Вишиванкового ланцюга біля пам‘ятника Дюку. Аби привітати українських воїнів з Днем Незалежності, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов зранку завітав до них у госпіталь. Очільник регіону подарував героям вишиванки та запропонував приєднатися до патріотичної акції. Відтак, вони стали частиною живого ланцюга, котрий сьогодні створили на Потьомкінських сходах, повідомляє ОДА.  
 
 
«Нещодавно до Одеси привезли поранених із зони АТО. І сьогодні вранці ми вирішили до них завітати. Захотілося першими привітати тих, хто береже мир у нашій країні та захищає територіальну цілісність. Знаєте, це такі добрі та світлі люди, яких, напевно, ніщо не може зламати. Навіть війна. І тут ми подумали: якщо наш Дюк — перший учасник Вишиванкового ланцюга, саме вони мають стати наступними. Хто більше за цих хлопців має відношення до незалежності України? Вони не змогли прийти через поранення, але нам вдалося  долучити їх до свята», — підкреслив під час відкриття акції Максим Степанов.
 

Учасникам Вишиванкового ланцюга показали відео, на якому українські воїни, що проходять реабілітацію у військовому госпіталі, тримаються за руки у вишиванках, як і всі присутні на Потьомкінських сходах. 
 
 
Зазначимо, цьогоріч Вишиванковий фестиваль в Одеській області, у межах якого люди традиційно створюють живий патріотичний ланцюг, святкує свою десяту річницю.
Поделиться статьей в социальных сетях: