>

Допомога від мера

апарат по обробці ренгенплівки - Березівка

Редакція газети «Народна думка» постійно розповідає на своїх сторінках про життя районів, міст, сіл і селищ Одеської області, їх проблемні питання, а також про людей, які допомагають їх вирішувати, які всім своїм великим серцем бажають допомогти іншим.

Вже неодноразово ми говорили про місто Березівку, а також про міського голову Валерія Григораша – людину, яка зуміла зробити це місто світлим і гарним, людину, яка невтомно прикладає всіх зусиль, аби допомогти мешканцям міста вирішити їх нагальні питання.

Ось і зараз, нещодавно 18.08.2017 р., Валерій Григораш вручив центральній районній лікарні міста Березівки такий необхідний для неї апарат по обробці ренгенплівки вартістю в 200 000 грн.

апарат по обробці ренгенплівки - Березівка- 2

Як повідомив Валерій Григораш, необхідність в придбанні цього апарату в районній лікарні назріла давно, однак фінансової можливості його придбати в лікарні не було. Тому обговоривши це питання, депутати міської ради підтримали цю ініціативу, і дійшли до висновку, що треба якось вишукати можливість для закупки районній лікарні даного апарату, аби люди мали можливість швидко і якісно отримати результати ренгендослідження.

апарат по обробці ренгенплівки - Березівка  -1

Валерій Григораш також повідомив, що він і надалі допомагатиме районній лікарні, а також й всім іншим, які потребують цієї допомоги, аби всі вони були здорові і щасливі.

Поделиться статьей в социальных сетях: