>

Дорога Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка ремонтується за рахунок обласного бюджету та державної субвенції

Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка - ремонт дороги

На ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка продовжуються ремонтні роботи. Про це стало відомо під час візиту голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова на місце ремонту, повідомляє прес-служба ОДА.

«Наше завдання полягає у тому, аби максимально мобілізувати ресурс на розвиток інфраструктури. Я за те, щоб місцеві громади самостійно вирішували, на яких дорогах роботи проводити першочергово. В Одеській області ремонтуються автодороги не тільки державного значення», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, у 2017 році було підготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено тендерні торги на проведення поточного середнього ремонту дороги Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка. Загальна вартість робіт перевищує 67 мільйонів гривень. Наразі роботи проводяться за рахунок обласного бюджету та державної субвенції.

Нагадаємо, ремонт доріг — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова “Розумним регіон” на 2017-2019 роки.

Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка - ремонт дороги - 1

Поделиться статьей в социальных сетях: