>

Дружина Президента взяла участь в акції на підтримку українських військовополонених моряків

Дружина Президента Марина Порошенко разом зі студентами взяла участь в акції на підтримку українських військовополонених моряків. Захід відбувся на фрегаті «Гетьман Сагайдачний».

Під час акції студенти передали першій леді листи 24-м військовослужбовцям, які в листопаді потрапили у російський полон. Марина Порошенко пообіцяла доставити їх до адресатів через дипломатичне представництво України в Росії, повідомляє ОДА.

«Сьогодні ми вкотре вимагаємо від Росії негайно звільнити всіх 24-х наших військовополонених. Звільнити три захоплених українських військових судна і забезпечити вільне мореплавство в Азовському морі. А також допустити до українських військовослужбовців міжнародні гуманітарні інституції, зокрема, Міжнародний Комітет Червоного Хреста», — зазначила Марина Порошенко.

Нагадаємо, у грудні голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов передав додаткову побутову техніку у гуртожиток покращеного типу, збудований для контрактників Військово-Морських Сил Збройних Сил України в Одесі.

Поделиться статьей в социальных сетях: