>

«Дунайська весна» запам’яталась яскравим концертом і великим святковим салютом

Фестиваль мистецтв «Дунайська весна» - Ізмаїл

Хоча вже декілька днів минуло, але жителі та гості Ізмаїла досі заходяться в атмосфері свята та позитивних вражень від Фестивалю мистецтв «Дунайська весна», який відбувся 27 травня.

В рамках свята на морвокзалі проходила виставка військової техніки Ізмаїльського прикордонного загону. На алеї Дружби народів розташувалися торгові точки з мангалами, де жителі та гості могли поїсти та відпочити. Безпеку фестивалю забезпечували представники правоохоронних органів, і було їх досить багато.

З 14 до 18 годин були представлені районний та дитячий концертні блоки. Потім на сцену стали підніматися вокалісти і танцюристи, чиї виступи були включені в програму від міста Ізмаїл. У програмі виступили таланти, серед яких — Олена Димова, Аделіна Козьма, Олена Онищенко, Діана Шпаченко, Наталя Смашнікова, Інна Степанова, клуб бально-спортивного танцю «Dream dance» (керівники — Вікторія Чмига і Данило Литвинов), клуб спортивно-естрадного танцю «Конфетті» (керівник — Олена Андрєєва), народний ансамбль танцю «Ритм» (керівник — Тамара Балтакова), народний хореографічний колектив «Радуга» (керівник — Ольга Тихонова), школа східного танцю «Джаліла» (керівник — Олена Суранова), рок-група «Знайдені речі», Володимир Макогон, «Гітаріна і компанія», Тетяна Кірпікова, зразковий ансамбль танцю «Катюша» (керівник — Діна Щербань), Ірина Щербина, гості свята професійний ансамбль народного румунського танцю «Баладеле Делта» і багато інших.

Потім на сцену вийшли гості «Дунайської весни» — колектив з Одеси «Jam band» з програмою «Від Бессарабії до Балкан». Хлопці по-справжньому запалили, виконавши для ізмаїльчан відомі світові та українські хіти, а на фінальній пісні «Ми бажаємо щастя вам» небо вибухнуло яскравим святковим салютом.

На завершення весняного фестивалю пройшла молодіжна дискотека за участю гостей з Одеси — колективу «Premier Project».

Поделиться статьей в социальных сетях: