>

Два дитячих садки у селі Зоря Саратського району тепер працюватимуть в сучасних умовах

дитячі садки - село Зоря - Саратський район - капітальний ремонт

28 грудня в селі Зоря відкрилися після капітального ремонту два дитячі садки — ДНЗ №2 «Золотий ключик» та ДНЗ №1 «Сонечко», повідомляє Саратська РДА.

дитячі садки - село Зоря - Саратський район - капітальний ремонт - 1

Після нетривалої перерви діти отримали сучасні комфортні умови перебування, нові меблі та сантехніку.

дитячі садки - село Зоря - Саратський район - капітальний ремонт - 2

Капітальний ремонт здійснено за кошти обласного бюджету. Зокрема, на проведення капітального ремонту КЗ «Зорянський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2 у кількості 4 груп, який відвідують 94 дитини, цього року витрачено коштів обласного бюджету у загальній сумі 1млн. 450 грн. Ремонт КЗ «Зорянський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 у кількості 3 груп (відвідують 69 дітей) обійшовся у 750тис. грн.

дитячі садки - село Зоря - Саратський район - капітальний ремонт - 3

Як відзначив голова Саратської райдержадміністрації Лобан А.А., останнім часом Зоря стала локомотивом добрих новин в районі. Антон Лобан подякував всім причетним до фінансування та проведення ремонтних робіт –керівництву облдержадміністрації, керівництву та депутатам обласної ради, ремонтникам, Зорянському сільському голові та керівникам дошкільних закладів та висловив сподівання, що і надалі ініціатива та спільні зусилля зорянців, співпраця з органами обласної та районної влади будуть працювати на благо громади та розвиток села.

дитячі садки - село Зоря - Саратський район - капітальний ремонт - 4

Поделиться статьей в социальных сетях: