>

Дві школи Миколаївського району отримали у подарунок мультимедійний комплекс та нові комп’ютери

Нещодавно, здійснилася одна із заповітних мрій учнів опорного закладу «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» та Стрюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миколаївського району Одеської області. В рамках започаткованої реформи освіти, яка є пріоритетом в роботі Президента України Петра Олексійовича Порошенка та Уряду України, за сприяння голови Миколаївської районної державної адміністрації Л.А. Висоцької, кожна школа отримала гарний подарунок : мультимедійний комплекс та десять нових комп’ютерів для учнів та один для вчителя, повідомляє Миколаївська РДА.

 

 

Першими оцінили можливості та комфорт комп’ютерного класу учні. Говорять, що зміни разючі. Вони запевняють, що нові комп’ютери сучасніші, ніж ті, на яких раніше займались. Школярі впевнені, що тепер дійсно зможуть вивчати інформаційні технології на достойному рівні, старшокласники більше часу навчатися на онлайн — платформі BeSmart, готуючись до ЗНО.

Вчителі інформатики теж не приховують свого захоплення. Адже тепер за допомогою нової техніки вони зможуть дати дітям набагато більше інформації, учні отримуватимуть вищий рівень знань та показуватимуть кращі результати в навчанні.
Нині, у час новітніх інформаційних технологій, школам необхідні комп’ютери та мультимедійне обладнання. Адже вони допомагають як дітям, так і вчителям отримувати найновішу інформацію, кращі знання, бути обізнаними у вирі подій.

Поделиться статьей в социальных сетях: