>

«Економіст» Зеленський випереджає «проффесора» Януковича (ВІДЕО)

Він довго від усіх переховувався, але його, нарешті, все ж таки впіймали. Прямо таки за його ж найбільший рейтинг серед усіх кандидатів в президенти. Він – це Зеленський, а впіймали — експерти та журналісти. І він таки знову усіх насмішив у телестудії, тільки не своїм гумором, а неприхованою та неабиякою  тупістю. Усі присутні просто не змогли стримати свій ржач – Вова «обдєлался» по-повній.

 Всіх наповал у ступор!

Слухаючи нечленороздільні та невиразні шматки слів, з яких володар великого рейтингу Володя намагався скласти речення, впали в ступор, навіть, його сподвижники: колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк, та колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус. Але що там коментувати, дотримуючись принципу об’єктивності, краще читати цитати прямої мови усіх його перлів та дивитись відео. Бо, як відомо: «З пісні слів не викинеш».

 

Вовині перли: 5 шедевральних цитат

— Вот там человек по поводу… он сказал: вообще вся IT-история здесь – потому, что ФОПы. И потому что есть шесть процентов.

— Не тот уровень экономики страны… Не то… нету … то, о чем мы говорили, переходя в то, что бы мы делали в ту часть… У вас же много вопросов!

— Мне кажется, если сегодня этот климат… По большому счету, это же то, о чем вы говорили там, для каких-то средних, мелких бизнесов – вон у людей уже нет вообще фактически налогов…

— Когда … когда заработают … просто, когда будет у нас … Легко оформить бизнес, когда все будет онла-онлайн, это то … Мы очень хотим сделать из себя электронную страну. Меньше, чтобы человек с чиновником просто рукопожатился …

— Технологии не надо отвергать, надо их везде применить. Поэтому я так специально от IT перехожу в это. Потому что именно эти люди будут чувствовать здесь комфортно, дадут нам возможность и развивать нашу страну. И с точки зрения государственности.

 

Зеленський, ти хто?

Після прочитаного і побаченого та почутого відео, хочеться запитати у всіх, як симпатиків Зеленського, так і противників: скажіть чесно, хтось щось з того всього зрозумів? Вам не страшно, що ця людина, теоретично, може стати Президентом України? І якщо так – о, Боже, помилуй нас, та не дай нам такого сорому і наруги на увесь світ – нам вже з першого дня усім буде не до сміху.

І особливо тим, хто зараз на війні на передовій. Нам тоді вже ніхто не допоможе, нас можна буде взяти голіруч, і намастити на хліб. А ми усі будемо зніматись в головних ролях в останній серії «Кварталу 95» під назвою «Україні хана!», де головний режисер та продюсер – Володимир Зеленський, а головним  глядачем якого в театрі абсурду, в першому ряду буде сидіти Путін і плескати в долоні.

Невже нам не достатньо було «проффесора» Януковича, і зараз нам треба «економіст» Зеленський?

Україно, розкрий очі!

Владлен ЗЕНЕЛЬСЬКИЙ

 Відео:

Поделиться статьей в социальных сетях: