>

Фермерів будуть інформувати про програми підтримки АПК

програми держпідтримки - фермери

Про урядові та регіональні програми підтримки АПК має дізнатися кожен фермер Одеської області. Відповідне завдання поставив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов 22 травня під час виїзної розширеної апаратної наради Одеської ОДА в Ананьївському районі, повідомляє прес-служба ОДА

«Великі кошти виділяються на підтримку аграрного сектору. Окрім державних програм, які започатковано Президентом України та Урядом, є також регіональні. На жаль, не всі аграрії користуються цими можливостями чи взагалі знають про них. Тож управління агропромислового комплексу та районні державні адміністрації мають максимально поширювати інформацію. Зокрема, саме вони повинні стати комунікаційними майданчиками, де можна знайти відповіді на запитання щодо участі у програмах. Заявок від фермерів Одеської області на участь у таких програмах має бути набагато більше», — відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

програми держпідтримки - фермери - Максим Степанов

Зазначимо, у 2018 році голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов ініціював збільшення фінансування агропромислового комплексу з обласного бюджету.

«Цьогоріч ми заклали на регіональну програму 16 мільйонів гривень. Це більше практично в два рази, ніж минулого року. Зокрема, ця підтримка має бути спрямована на утворення та розвиток молочних кооперативів», — підкреслив Максим Степанов.

Як повідомлялося раніше, Одеська обласна державна адміністрація пропонує аграріям скористатися новими програмами держпідтримки. Фінансові інструменти охоплюють галузі тваринництва, садівництва та виноградарства. Також пропонується новий підхід до розвитку фермерських господарств.

Нагадаємо, у 2018 році Урядом затверджено програми підтримки сільського господарства із фінансовим ресурсом у 6,3 мільярдів гривень. З них – 300 мільйонів на садівництво та виноградарство у форматі компенсації 80% вартості саджанців. По 1 мільярду на компенсацію 25% вартості сільхозтехніки та розвитку фермерських господарств. Найбільша сума закладається для галузі тваринництва – 4 мільярда гривень.

Поделиться статьей в социальных сетях: