>

Флешмоб #22PushupChallenge у Балті. Активісти кинули виклик міській раді

Флешмоб #22PushupChallenge у Балті

У неділю, 29 січня, громадські активісти, не чекаючи допоки естафета флешмобу #22PushupChallenge дійде до Балти, з нагоди Дня пам’яті героїв Крут організували віджимання у центрі міста біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. Запросили всіх балтян й представників влади в тому числі. На жаль, долучились до акції одиниці. Зате найактивніші. Як і планувалось, усі бажаючі віджались 22 рази.

Уникнути “масової фізкультури” представникам міської ради все ж не вдасться, бо за спільним рішенням учасники флешмобу передали естафету саме їм:

“У Штатах порушили це питання соціальні служби. У такій високорозвиненій країні, виявляється, по статистиці 22 чоловіки в день в середньому стають самогубцями, — говорить один з організаторів акції, голова ГО “Воїнське братство” Русан Антонюков. — Це ті військові, які повернулися з зони бойових дій. І це не можуть зупинити навіть в Америці, де створенні всі умови для повної реабілітації військових. У нас нині будуть подібні проблеми, і це ще більше загострено. Адже у нас практично ніхто з хлопцями не працює. Вони часто без роботи, всіма забуті. І завдяки роботі нашої організації, яка по можливості опікується учасниками АТО, ми зустрічаємо дуже багатьох хлопців, які вже на грані. Таким чином ми ще раз хочемо нагадати про себе, що ми є. Навіть якщо хтось подивиться, просто поцікавиться, що це тут таке роблять, можливо пригадає, що поруч живе сусід, який пройшов через війну, чи родич. І зайвий раз з ним привітаються, і хоча б трішки поспілкуються, тим самим нагадають, що вони потрібні суспільству”.

Учасники заходу також хвилиною мовчання згадали загиблих героїв Крут та всіх захисників України та виконали державний гімн.

Поделиться статьей в социальных сетях: