>

Французькі підприємці приглядалися до економічного потенціалу Одещини та вирішували, у що краще інвестувати

Зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Французької Республіки

Голова Одеської ОДА Максим Степанов зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон та французькою делегацією.

«Між Францією та Одещиною розвивається співробітництво у гуманітарній, економічній, науковій та культурній сферах. Моє завдання зробити так, аби французькі компанії хотіли інвестувати у наш регіон та започатковувати в Одеській області бізнес. Ми маємо створити розумний механізм для будь-якого інвестора. Загальний обсяг інвестицій в Одеську область на сьогодні — 50 млн доларів. І, сподіваюся, це лише початок. Я готовий виступати гарантом будь-яких інвестицій в Одеську область. Я певен, ми в змозі створити тут економічно привабливі умови для французького бізнесу.

Наразі я займаюся створенням ефективної структури обладміністрації. Як наслідок, буде можлива ефективна співпраця між підприємцями та підприємствами Одещини та Франції. Це дуже для нас важливо», — наголосив Максим Степанов.

В свою чергу Ізабель Дюмон висловила підтримку планів керівника області щодо розвитку регіону, повідомляє пресс-служба ОДА.

«Знаю, що ви одразу висловили бажання розвивати регіон, як тільки зайняли цю посаду. Ми вас підтримуємо. Наша делегація досить велика. Тут присутні економічний радник, французька канцелярія та представники 7 французьких успішних підприємств, які мають змогу і бажання для співпраці. Зокрема, є досить багато напрямків співпраці поміж Одесою та Марселем», — заявила пані Дюмон.

Поделиться статьей в социальных сетях: