>

Голова Миколаївської райдержадміністрації відвідала Стрюківську та А-Іванівську амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Голова Миколаївської райдержадміністрації

Голова Миколаївської райдержадміністрації Висоцька Л.А. разом з головним лікарем Миколаївської центральної районної лікарні Кирик В.І. відвідала Стрюківську та А-Іванівську амбулаторії загальної практики сімейної медицини та перевірила стан підготовки закладів до роботи в осінньо-зимовий період.

Голова Миколаївської райдержадміністрації - 1

В Стрюківській амбулаторії Лариса Адольфівна разом з сільським головою Какорою М.І. оглянули нещодавно збудоване приміщення котельні, в якій планується встановити котел, що працюватиме на альтернативних видах палива. Оглядаючи приміщення амбулаторії, приділили увагу стану перекриття будівлі, оглянули також стан підлоги та системи опалення, поцікавились обладнанням кабінетів. Поспілкувавшись з медичним персоналом амбулаторії, всі присутні дійшли висновку, що приміщення амбулаторії потребує капітального ремонту. Лариса Адольфівна зауважила сільському голові Какорі М.І., що хоча амбулаторія і не є власністю сільської ради, необхідно і громаду залучати до вирішення питань облаштування її приміщення. Зі свого боку сільський голова погодилась на таку пропозицію і запросила голову адміністрації на зустріч з землекористувачами, де планує підняти питання співфінансування ремонту.

Голова Миколаївської райдержадміністрації - 2

В Андрієво-Іванівці голова райдержадміністрації разом з завідуючою А.І.Маціборко оглянули приміщення місцевої амбулаторії. Антоніна іванівна продемонструвала відремонтовану систему опалення будівлі та будівництво нової котельні, яке планується завершити в вересні місяці, на яке виділено кошти в сумі 182 тис.грн. з бюджетів А-Іванівської (43,0 тис.грн.), Ісаївської (43,0тис.грн.), Левадівської (23,0 тис.грн.), Настасіївської (30,0 тис.грн.) та Скосарівської (43,0 тис.грн.) сільських рад.

З районного бюджету в цьому році було виділено кошти на придбання освітлювальних приладів для освітлення території в А-Іванівській амбулаторії ЗПСМ 1,9 тис. грн., на придбання нового глибинного насосу А-Іванівській амбулаторії ЗПСМ в зв’язку з виходом з ладу старого – 7.6 тис. грн., на проведення поточного ремонту даху та приміщень А-Іванівської амбулаторії — 55,0 тис.грн.

Окремо Лариса Адольфівна поцікавилась чи діє на території дільниці обслуговування державна програма «Доступні ліки».

Поделиться статьей в социальных сетях: