>

Головна дорога Ананьївського району майже відремонтована

Головна дорога Ананьївського району

Ще на початку 2016 року було визначено пріоритетні напрямки розвитку Ананьївського району, одним із яких стало проведення якісного ремонту автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, а також комунальних доріг у населених пунктах району із залученням коштів Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів.

Як повідомлялося раніше, ремонтні роботи проводились на ділянці дороги, яка прямує триторією Ананьївської Другої сільської ради та проходить через місто Ананьїв до села Жеребкове.

Головна дорога Ананьївського району - 1

Саме на відрізку, який сполучає раонний центр з одним з найбільших сіл району, а саме з селом Жеребкове декілька місяців тому було розпочато ремонтні роботи. Днями працівники підрядної організації «Березівкаагрошляхбуд» приступили до наступного етапу робіт. повідомляє Ананьївська РДА.

 

Головна дорога Ананьївського району - 2

Роботи виконуються якісно та відповідно до технології, а саме на відфрезеровані ділянки вкладається асфальт у два пласти. За словами майстра, вже через декілька днів дана дорога буде відремонтована.

Поделиться статьей в социальных сетях: