>

Головний поліцейський Арцизу запропонував свій план подолання злочинності

план подолання злочинностіНа фото: Роман ГАЛКІН, заступник начальника Арцизьского відділу поліції, керівник патрульної поліції Арцизького ВП, підполковник поліції

На семінарі-нараді міського та сільських голів, секретарів та бухгалтерів міськсільрад, що відбувся 29 листопада в Арцизькій районній раді, з питанням «Про взаємодію поліції та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення публічного порядку, попередження та розкриття злочинів на території Арцизького району» виступив заступник начальника Арцизьского відділу поліції, керівник патрульної поліції Арцизького ВП, підполковник поліції Роман ГАЛКІН.

Він розповів про стан злочинності на території Арцизького району, та запропонував шляхи впливу на злочинний елемент спільними діями Національної поліції та органів місцевого самоврядування Арцизького району. В тому числі запропонував головам та секретарям сільських рад інформувати Арцизький відділ поліції про всі факти злочинів, правопорушень, а також знаходження в нічний час підозрілих осіб та транспорту.

На його думку, добре також залучити до співпраці громадські формування, мисливців, а також небайдужих громадян. Також підполковник Галкін звернувся до голів та секретарів сільських рад із пропозицією в майбутньому розглянути можливість встановлення відеокамер на територіях сільських рад, першочергово на в’їздах та виїздах з території їх сіл.

Крім того, він підняв питання щодо некомплекту співробітників Арцизького відділу поліції в цілому, та акцентував увагу на некомплекті дільничних офіцерів поліції, і запропонував головам та секретарям сільських рад зайнятися підбором на території громад молоді, яка за своїми фізичними та моральними якостями може і бажає служити в поліції.

Валерій КОПТЕЛЕЦЬ

Поделиться статьей в социальных сетях: