>

Головний поліцейський Одещини підбив підсумки роботи за минулий рік: кількість розкритих тяжких злочинів збільшилася на 12%

підсумки роботи за 2017 рік - поліція - Одеська область - Дмитро Головін

Правоохоронці Одещини підвели підсумки роботи за 2017 рік. За їх результатами загальний рівень злочинності на території регіону значно знизився. Разом з тим, кількість розкритих злочинів зросла більше, ніж удвічі.

«Працівники одеської поліції роблять усе, аби максимально ефективно надавати громадянам визначені законодавством поліцейські послуги, — говорить начальник Головного управління Нацполіції в області Дмитро Головін. — Аналіз роботи за рік показує, що ми – на вірному шляху. Про це свідчить як зниження загального рівня злочинності на території регіону (на 8,5%), так і підвищення рівня розкриття правопорушень. Якщо у 2016 році з усієї кількості зареєстрованих злочинів нами було розкрито лише 17,2%, то у 2017 цей показник зріс до 42,2%, тобто більше, ніж у 2 рази. Усе це стало можливим завдяки особистій відповідальності кожного поліцейського».

Так, у порівнянні з 2016 роком, на 23,4% скоротилася кількість зареєстрованих тяжких та на 29,7% — особливо тяжких злочинів.

Поделиться статьей в социальных сетях: