>

Громади визначаються, як житимуть та господарюватимуть далі

Після майже двогодинного конструктивного обговорення та дискусій учасниками загальних зборів громадян було прийнято рішення надати згоду Баранівської сільської ради на приєднання до Іванівської селищної об’єднаної територіальної громади з центром в селищі Іванівка.

 

 

ы2

Зазначене питання буде внесено на розгляд чергової сесії сільської ради, на якому вже депутатський корпус сільської ради, на підставі підсумків громадського обговорення, розгляне та ухвалить остаточне рішення, повідомляє Іванівська райрада.
Такому рішенню сприяє і близька відстань до нинішнього райцентру і майбутнього центру ОТГ, а це забезпечить зручність та своєчасність вирішення питань, з якими звертаються жителі Баранівської сільської ради до установ, підприємств та організацій.

У залі під час обговорення цього питання відбувалася дуже жвава, активна дискусія, люди відкрито висловлювалися стосовно проблем, які можуть виникнути в процесі об’єднання. Також, крім питань об’єднання громад, користуючись нагодою, присутні торкнулися багатьох інших питань соціально-економічного розвитку району, сільської ради та майбутньої ОТГ.

Зокрема, обговорені питання початку функціонування на території сільської ради дитячого садка, будівництва та ремонту доріг, доступність та якість надання адміністративних послуг та вирішення соціальних питань

Поделиться статьей в социальных сетях: