>

Громадські збори у Затишанській та Перехрестівській громадах

Громадські збори - Захарівський район

У Захарівському районі, як ми зазначали у попередній публікації «У Захарівці відбулося відкрите засідання Форуму місцевого розвитку», розпочалося впровадження економічного компоненту з несільськогосподарських бізнес-ініціатив Проекту Австрійської агенції розвитку та ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей».

6 липня у Затишанській та Перехрестівській громадах — учасницях Проекту пройшли громадські збори. Жителі обговорили пріоритетні напрямки економічної діяльності на території рад, ознайомилися з анкетами, які протягом останніх двох тижнів заповнювали жителі Перехрестового і Затишшя, що бажають взяти участь у конкурсі на здобуття гранту (близько 3 тис. євро на бізнес-ініціативу). Ідея полягає в тому, щоб самі жителі обрали по три проекти від громади для направлення їх авторів на навчання до бізнес-школи. Це мають бути міні-бізнес-проекти, якими охоче користуватимуться люди, за які платитимуть свої кошти, отримуючи якісні і потрібні їм послуги.

Прикро, що для вирішення цих питань в обох громадах зібралася відносно невелика кількість громадян. Проте рішення все-таки ухвалили. У Затишанській громаді на навчання до бізнес-школи 18 -20 липня п.р. поїдуть двоє претендентів на здобуття гранду. Затишани обрали проекти з відкриття майстерні для ремонту взуття і майстерні з ремонту побутової техніки, в т.ч. комп’ютерів, телефонів тощо. Для перехрестівчан, яким довелося обирати з-поміж п’яти претендентів, які подали анкети, пріоритетнішими виявилися пропозиції з відкриття в селі майстерні з ремонту одягу, перукарні і міні-пекарні.

Захарівська районна рада

Поделиться статьей в социальных сетях: