>

Губернатор хоче, аби було створено 9 госпітальних округів

9 госпітальних округів

Максим Степанов продовжує реформувати медичну сферу в Одеській області. Відтак, очільник ОДА наполягає на створенні 9 госпітальних округів замість 5, що буде повністю відповідати потребам населення. Загалом, реалізацію концепції охорони здоров’я обговорили 12 жовтня під час засідання колегії профільного департаменту ОДА, повідомляє прес-служба ОДА.

«Для нас дуже важливо, щоб пацієнти потрапляли до лікарні вчасно. Задля цього, окрім оснащення усіх «швидких» GPS-трекерами, до кінця 2017 року впровадимо також єдину систему виклику невідкладної допомоги. Після дзвінка за номером «103» екіпаж буде оперативно приїжджати до найвіддаленіших куточків області. Щодо госпітальних округів — раніше пропонувалося зробити їх п’ять, але такої кількості недостатньо, саме тому, я наполягаю на дев’яти округах для Одеської області і впевнений, Кабінет Міністрів затвердить нашу пропозицію», — наголосив Максим Степанов.

За словами очільника ОДА, «під час впровадження реформи дуже важливо радитися з тими, хто безпосередньо займається лікуванням людей». Найближчим часом планується приділити особливу увагу серцево-судинним і онкологічним захворюванням.

«Вони знаходяться відповідно на першому (66%) та на другому (14%) місці з причин смертності в регіоні. Щоб змінити ситуацію, ми плануємо посилити діагностику цих хвороб на ранніх стадіях. Таким чином, лікування стає дешевшим та ефективнішим», — директор Департаменту охорони здоров’я ОДА роз’яснив В’ячеслав Полясний.

Доступність і якість медичного обслуговування — основні принципи реформи, презентованої Максимом Степановим 17 травня цього року. Концепція розвитку системи охорони здоров’я передбачає цілу низку реформ та інновацій у цій сфері.

Поделиться статьей в социальных сетях: