>

Губернатор Одещини звернувся до прем’єра, аби внести зміни до Податкового кодексу

ставка земельного податку - сільське господарство

Голова Одеської обласної державної адміністрації звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із пропозицією внести зміни до Податкового кодексу. Йдеться про зміну рівня ставки земельного податку для сільськосподарських угідь. Про це голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов повідомив у соціальній мережі Facebook.

“Разом із фермерами ми розробили пропозиції щодо внесення змін у Податковий кодекс. Йдеться про вдосконалення механізму встановлення ставки земельного податку. На минулій зустрічі у листопаді фермери звернулись з проблемами, що назріли в галузі. Вони розповіли про так званих нелегальних аграріїв, які не оформлюють оренду землі та не сплачують податків. Отримуючи прибуток, вони «придушують» легальних фермерів. Після тієї зустрічі ми опрацювали всі проблеми та знайшли шляхи вирішення”, — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

У зверненні до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана йдеться про те, що ефективне користування землею передбачає не лише збільшення обсягів виробництва, але й утворення робочих місць на селі, покращення місцевої інфраструктури тощо. Задля цього необхідне вдосконалення механізму встановлення ставки земельного податку, наповнення місцевих бюджетів додатковим фінансовим ресурсом і недопущення корупційних ризиків при встановленні ставки земельного податку.

“Маємо ряд змін, які хочемо внести в Податковий кодекс. Я звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та народних депутатів, аби вони підтримали наші пропозиції. Наші ідеї переслідують одну мету — це виведення аграрного сектору з тіні”, — наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час наради з аграріями звернувся до присутніх народних депутатів України з проханням підтримати та посприяти максимально швидкому розгляду законопроекту у профільних комітетах Верховної Ради України, а також знайти підтримку під час голосування. Народні обранці від Одеської області підтримали ці ініціативи та пообіцяли максимальну підтримку.

Нагадаємо, розвиток агропромислового комплексу є важливим напрямком у Стратегічному плані дій голови Одеської обласної державної адміністрації «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.

Поделиться статьей в социальных сетях: