>

Губернатор запевнив, що історичні межі Міського саду в Одесі будуть відновлені

Історичні межі Міського саду - Одеса

Історичні межі Міського саду планують відновити. Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Під час апаратної наради очільник регіону продемонстрував план території від 1866 року, повідомляє прес-служба ОДА.

«Ми бачимо Міський сад, який заснували творці неповторної Одеси. Тобто із зоною Літнього театру. Проблема виникла через те, що при прийнятті рішення Одеським облвиконкомом щодо взяття пам’ятки під охорону держави, не було чітко визначено її межі. Наразі наше управління культури закінчує роботу з уточнення документації. Вже із урахуванням виявлених архівних даних задля відновлення його історичних меж. Механізм запущено», — повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Історичні межі Міського саду - Одеса - Степанов

Нагадаємо, раніше Максим Степанов ініціював перевірку законності рішень міськради щодо забудови Літнього театру в Міському саді. Він наголосив на неприпустимості забудови територій, які мають історичну цінність для регіону.

Довідка: Міський сад було розбито Феліксом де Рібасом на початку ХІХ ст., проте він не був відкритий для широкого загалу. У 1837 році було здійснено першу реконструкцію та благоустрій саду. В 1920-ті роки у його північній частині було створено Літній театр Одеської філармонії.

 

Поделиться статьей в социальных сетях: