>

Інновації в освіті

Інновації в освіті

З 25 по 27 жовтня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Восьмий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка «WorldEdu», організовані компанією «Виставковий Світ» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

«Інноватика в сучасній освіті» — значущий професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, на якому широко представлені інноваційні досягнення української галузі освіти. Під час Форуму було представлено виставки національних вищих навчальних закладів, наукових установ, обласних і міських органів управління освітою, професійно-технічних навчальних закладів і науково-методичних центрів, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти; закордонних навчальних закладів, освітніх агенцій і міжнародних представництв; виробників і постачальників сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень.

Всього у роботі форуму взяли участь 538 представників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн. Професійно-технічну освіту представили 55 професійно-технічних навчальних закладів і науково-методичних центрів професійно-технічної освіти. На Форумі відбулася презентація Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіти в Україні з участю представників Інституту педагогіки НАПН України, Інституту проблем виховання НАПН України, Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України під керівництвом Василя Кременя, доктора філософських наук, професора, дійсного члена НАН України та НАПН України, Президента Національної академії педагогічних наук України. Під час проведення семінарів, круглих столів, майстер-класів обговорювалися ключові питання інноваційного розвитку національної освітньої системи, основні напрями удосконалення системи освіти України та її входження як рівноправного партнера у європейське освітнє та наукове співтовариство, впровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності, налагодження тісної співпраці з закордонними освітніми партнерами, участі в міжнародних наукових програмах і проектах, демонструвалися інноваційні розробки навчальних закладів, наукових установ і підприємств.

З доповіддю-презентацією про формування інноваційного освітнього середовища у Березівському ВПУ ОНПУ виступив на семінарі заступник директора з методичної роботи та міжнародних зв’язків Григорій Шевченко. У своєму виступі він розповів про міжнародні проекти навчального закладу, зокрема, про співпрацю з експертами Служби Старших Експертів SES Гюнтером Віллі Фішером та Гансом-Дірком Хальбфеллем (Німеччина), екс-головою спілки кухарів Австрії Гаральдом Фаргелем, волонтером Корпусу Миру США в Україні Деніелем Епплменом, про навчання викладачів училища у Goethe-Institut, у тому числі, і у Німеччині.

Театр мод «Березівочка» демонстрував на виставці міжнародну колекцію стилізованих суконь тих держав, з якими наразі навчальний заклад має освітні проекти і ділові зв’язки та презентував нову українську вишиванкову колекцію. Цьому передувала значна підготовча робота творчого колективу: Олени Музиченко, Віри Прокопчук, Оксани Дуки, Людмили Лисенко та Тетяни Гасюк. Гарні кондитерські вироби та випічку підготували до заходу майстри-кухарі та техніки-технологи харчування Валентина Прокопенко, Ольга Абухіна, Олена Нізельська.

За підсумками роботи Форуму колектив Березівського ВПУ ОНПУ було нагороджено золотою медаллю і Дипломом лауреата конкурсу І ступеню у номінації «Нові підходи до розвитку освітніх послуг в системі професійно-технічної освіти» та Дипломом за активну участь в інноваційній освітній діяльності. Директор училища Валентина Шевченко отримала Подяку за впровадження інноваційних технологій та підвищення якості освітнього процесу, а заступник директора Григорій Шевченко – Сертифікат доповідача семінару «Формування інноваційного освітнього середовища у професійно-технічному навчальному закладі».

 

Поделиться статьей в социальных сетях: