>

Іноземні інвестиції все більше надходять в економіку Одещини

«Євроінтеграція - Сила можливостей» - іноземні інвестиції – Одеська область

Одеська область увійшла в ТОП-5 за обсягом прямих іноземних інвестицій. Зокрема, у першому кварталі 2018 року обсяг експорту товарів зріс більше, ніж на 28%. Про це стало відомо під час регіональної конференції в рамках інформаційної кампанії «Євроінтеграція: Сила можливостей». У заході взяли участь Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе та голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Навіть невеликі підприємства мають володіти інформацією щодо того, які можливості надає євроінтеграція. Одеська область експортує свої товари у 143 країни світу, а їх обсяг постійно збільшуються. Введення безвізового режиму, зокрема, є найяскравішим доказом проведення реформ в Україні на інституціональному рівні. Їх напрямок – це Європа, ЄС, європейські цінності. Ми вперше маємо повний набір чотирьох свобод ЄС. Це — свобода руху товарів, свобода руху послуг, свобода руху капіталу. І для повної інтеграції в світову економіку нам не вистачало четвертої свободи — свободи переміщення осіб. Відтак, Україна має основні інституційні позиції, що рухають економіку будь-якої країни», – відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Євроінтеграція - Сила можливостей» - іноземні інвестиції – Одеська область - 1

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що Одеська область в контексті євроінтеграції демонструє суттєвий розвиток, стабільне зростання експорту та відкритість світу.

«Торік зовнішньоторговельні операції підприємства області здійснювали з партнерами зі 170 країн світу. Окрім того, на території Одеської області реалізується низка проектів міжнародної технічної допомоги за підтримки різних країн-донорів. Покращення інформування громадян задля підвищення їх обізнаності у євроінтеграційних процесах є критично важливим для ефективності реформ, які відбуваються в Україні», – підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Євроінтеграція - Сила можливостей» - іноземні інвестиції – Одеська область - 2

Нагадаємо, інформаційна кампанії «Євроінтеграція: Сила можливостей» стартувала у травні та є частиною урядової стратегії з комунікації євроінтеграції. Її мета − підвищити рівень свідомої підтримки європейського курсу країни та обізнаності українців про те, якими перевагами цього курсу вони можуть скористатися, повідомляє прес-служба ОДА.

«Євроінтеграція - Сила можливостей» - іноземні інвестиції – Одеська область - 3

Поделиться статьей в социальных сетях: