>

Ірина Балагула звернулася до громадськості із проханням, не цькувати її. Але зробила це досить нетактовно

Депутат Балтської районної ради Ірина Балагула, проти повернення якої на посаду заступника голови райдержадміністрації категорично виступає місцева громадськість, виступила із зверненням. Зокрема у ньому пишеться:

«В своєму житті я не порушувала ні офіційних , ні моральних законів. Мої батьки навчили мене жити чесно і у всіх випадках, передусім, бути людиною. Так і живу…

 

Ніхто в нашій країні не скасовував статтю 24  Конституції України, яка твердить , що громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань…

Статтю 7 Закону України «Про державну службу», яка гарантує державному службовцю право на повагу до своєї особистості , честі та гідності, справедливе та шанобливе ставлення».

Все своє свідоме життя я працювала на користь суспільства, а це більше 25 років чесної самовідданої роботи!  Сумлінно і відповідально  завжди виконувала свої професійні обов`язки – на посаді вчителя, заступника директора з навчально-виховної роботи НВК «Балтська ЗОШ І-Ш ступенів №1 імені Олеся Гончара»,  на посаді начальника відділу освіти Балтської районної державної адміністрації і, звичайно, на посаді заступника голови районної державної адміністрації.  Основними принципами моєї роботи завжди були, є  і будуть: високий професіоналізм, доброчесність, патріотизм, прозорість, верховенство права, гуманізм та людяність. Підтвердження тому, що я якісно та відповідально працювала, є численні грамоти і нагороди, зокрема Почесна грамота Верховної Ради України «За особливі заслуги перед українським народом»,  грамота Міністерства освіти і науки України, грамоти Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, Одеського обласного управління освіти і наукової діяльності та інші.  Маю вищу кваліфікаційну категорію, педагогічні звання «Вчитель-методист» та «Відмінник освіти України», у 2004 році стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року».

Впродовж 25 років я навчала  не одне покоління дітей….».

Із повагою ставимося до таких заслуг. Але хочемо зауважити, що держслужбовець, який хоче працювати на вельми серйозній посаді і надалі, та опікується соціальними питаннями, категорично не має права звертатися до людей словами: «..купкою людей, які іменують себе активістами…». Бо усі претензії, які висловлює вона, відразу ж автоматично спрямовуються і до неї. Якщо вона просить не давати оцінок їй так поспішно, то чи має сама на таке право?

Чи відповідає держслужбовець морально та юридично за такі речі, і чи понесе відповідальність за це перед законом? Можливо, це звичка бути безкарним, яка і спонукала заявницю свого часу робити заяви, які потім надали змогу тодішній владі розправлятися жахливим чином із протестувальниками на Євромайдані?

По всьому, історія ще зовсім не завершена.

 

DSC_4542

Нагадаємо. що, як повідомляв пердставник МДО «Депутатський контроль» у Балті, там набув сильного розголосу протест громадськості проти повернення Ірини  Балагули на посаду заступника голови райдержадміністрації через те, що вона свого часу двічі закликала депутатів балтської райради прийняти звернення до тодішнього президента Віктора Януковича про розгін Євромайдану про що свідчать відеозаписи.

Поделиться статьей в социальных сетях: