>

Ізмаїл чекає на інвесторів

інвестиційні проекти - Ізмаїльский район

В Ізмаїльскому районі Одеської області планують реалізувати нові інвестиційні проекти. Зокрема, йдеться про залучення іноземних інвестицій в агросектор, туристичну сферу та галузь переробки відходів. Про це повідомила позаштатний радник голови Одеської обласної державної адміністрації Діана Добрій, повідомляє прес-служба ОДА.

«Минулого року Ізмаїльська райдержадміністрація підготувала та надала конкурсній комісії Міністерства регіонального розвитку України більш 16 заяв. Серед них — проекти зі створення інфраструктури, зберігання плодово-овочевої продукції місцевих виробників та розвитку оптово-роздрібного ринку фермерської продукції. У той же час, район відкритий для інвестицій в галузь виробництва та зберігання екологічно чистої агропродукції, утилізації та переробки відходів, створення нових туристичних маршрутів та інфраструктури», — повідомила Діана Добрій.

Сьогодні в Ізмаїльській райдержадміністрації відбулась робоча зустріч щодо перспектив залучення іноземних інвестицій у розвиток Ізмаїльского району. На зустрічі також були присутні голова райдержадміністрації Наталія Тодорова, директор комунального підприємства «Бюро регіонального розвитку» Ірина Вахрамєєва, директор комунального підприємства «Ізмаїльське бюро сприяння інвестиціям» Валентин Строя, представники управління економіки Ізмаїльської міської ради тощо.

«Іноземні інвестиції мають відігравати важливу роль у розвитку економіки району. Ми готові йти назустріч інвесторам та створювати привабливі умови для співпраці», — підкреслила голова Ізмаїльскої райдержадміністрації Наталія Тодорова.

Поделиться статьей в социальных сетях: