>

Ізмаїл розширює міжнародні економічні зв’язки

Ізмаїл розширює міжнародні економічні зв’язки

Останнім часом ефективніше вирішуються соціально-економічні проблеми Придунайського регіону, завдяки активній діяльності комунальної установи Ізмаїльської міськради «Ізмаїльське бюро сприяння інвестиціям» та комунальної установи Одеської облради Агентство Транскордонного Співробітництва «Єврорегіон “Нижній Дунай”».

Ці комунальні установи активно залучають інвестиції та сприяють впровадженню проектів матеріально-технічного забезпечення (грантів) в соціально-економічних, науково-технічних, екологічних, культурних сферах, реалізовують проекти зміцнення та покращення стану транскордонного співробітництва між Одеською областю і сусідніми регіонами — членами «Єврорегіону «Нижній Дунай»» та проекти, які спрямовані на сталий розвиток Придунайв’я, його окремих районів, галузей народного господарства.

Шляхом підвищення інвестиційної привабливості для міжнародних донорських, фінансових організацій створюється позитивний імідж Ізмаїла та Одеської області в цілому. Міжнародні економічні та культурні зв’язки розширюються, завдяки вище згаданим організаціям, які очолюють професіонали своєї справи — директор комунальної установи Ізмаїльської міськради «Ізмаїльське бюро сприяння інвестиціям» Валентин Строя та директор комунальної установи Одеської облради «Агентство транскордонного співробітництва «Єврорегіон «Нижній Дунай»»» Ігор Бабаян.

Так, 10 березня цього року в Бухаресті відбувся офіційний захід, на якому Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко підписав Угоду про партнерство між Ізмаїльською міською радою та Союзом двосторонніх торгових палат Румунії.

Ізмаїл розширює міжнародні економічні зв’язки - 5

В рамках підписаної Угоди в Ізмаїлі буде відкрито Представництво румунсько-української двосторонньої торговельної палати, яке функціонуватиме на базі Ізмаїльського бюро сприяння інвестиціям. Також планується створення Громадської організації «Морська палата економічної діяльності в Україні», що зміцнюватиме і розвиватиме економічні відносини між Україною та Румунією, впроваджуватиме в практику Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС, а також підтримку малих і середніх підприємств в прикордонній зоні для виходу на європейський ринок.

Інга БАБАЯН

Поделиться статьей в социальных сетях: