>

Ізмаїл вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні - Ізмаїл

Пам’ять Героїв Небесної Сотні Ізмаїл вшанував у вівторок, 20 лютого, разом з усією Україною.

Рано вранці жителі міста зібралися біля пам’ятника Т.Г. Шевченко, щоб віддати данину поваги і схилити голови в пам’ять про загиблих українців. В урочистому мітингу взяли участь заступники міського голови Сергій Баткілін і Сергій Павлухин, секретар Ізмаїльської міськради Сергій Чмига, голова Ізмаїльської райдержадміністрації Наталія Тодорова, депутати міськради, прикордонники, правоохоронці, працівники бюджетних установ міста, курсанти-моряки. Присутні вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання. Потім до пам’ятника лягли квіти — в знак подяки за стійкість і мужність українських хлопців.

Також в Ізмаїлі, відповідно до Указу Президента України та розпорядженням міського голови, проходить ряд заходів, приурочених до Дня Героїв Небесної Сотні. У шкільних бібліотеках організовані виставки, бесіди, лекції, присвячені подіям громадянського протесту в Україні, уроки патріотизму «Небесна Сотня. На сторожі Переваги », показ документальних фільмів, присвячених історичним подіям в Україні, які відбувалися в листопаді 2013 року — лютому 2014. В установах культури організовані виставки документів, книг, презентацій фото- і відеоматеріалів, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні. На всіх установах приспущено Державний прапор України, скасовані всі розважальні і спортивно-масові заходи.

Нагадаємо, сьогодні по всій Україні відзначають День Героїв Небесної сотні, який приурочений до річниці розстрілу на столичному Майдані 18-20 лютого 2014 року. 20 лютого офіційно затверджений Президентом України Петром Порошенко як День пам’яті Героїв Небесної сотні. В цей день Україна вшановує подвиг учасників Революції гідності, які загинули в ті лютневі дні.

Поделиться статьей в социальных сетях: